Zdravotní péče v domácím prostředí

Ve Zlíně a okolí poskytujeme kompletní služby domácí zdravotní péče. Trápí vás nebo vaše blízké zdravotní problémy? Léčíte se s dlouhodobou nebo chronickou nemocí, zotavujete se po operaci nebo úrazu? Nebojte se uzdravování v domácím prostředí. Přesně pro vás jsme tu my, abychom se o vaše zdraví postarali.

Nejste jediní, kdo pomocnou ruku během léčby potřebuje. S domácí zdravotní péčí (home care) má už ve Zlíně zkušenost mnoho lidí. Nechte si pomoct i vy. Pracujeme s laskavostí, pochopením a diskrétností. Víme, jak obtížné je nemoc zvládat. Proto se na vás nikdy nebudeme koukat skrz prsty. Právě naopak. Od toho tu jsme, abychom vás zbavili úkonů, které sami nezvládnete. 

Pro koho je domácí zdravotní péče vhodná?

Pro každého, komu nevyhovuje léčba ve zdravotnickém zařízení a chce se uzdravovat doma. Mezi svými blízkými. Pečujeme o mladé i staré, o muže i o ženy, o rekonvalescenty i vážně nemocné. Naše zlínské sestřičky mají profesionální znalosti a praktické zkušenosti. Není čeho se obávat, koho se stydět. Pojďte udělat první krok ke svému uzdravení a nebuďte v nemoci sami.

Obávat se nemusíte ani plateb za domácí péči. Ta je na základě doporučení praktického lékaře plně hrazena zdravotní pojišťovnou.

UŽ NA NIC NEČEKEJTE A ROVNOU SI NÁS OBJEDNEJTE