Domácí zdravotní péče Sestřička.cz Zlín

Sestřička.cz je síť domácích zdravotních sester, zaměřených na ošetřovatelství a úkony související s léčbou pacientů v domácím prostředí. Naše pobočka ve Zlíně vznikla před mnoha lety. Už od začátku nás všechny poháněla touha pomáhat druhým. Navracet lidem z našeho okolí lásku, péči a starostlivost, kterou nám věnovali v průběhu našeho života. Náš cíl, dělat nemocné lidi spokojenější a zdravější se nám daří. Vídáme to vepsané v tvářích našich pacientů každý den.

Jsme empatickými hosty v domácnostech, kde někdo stoná. Jsme diskrétní a chápaví. S našimi pacienty navazujeme profesionální vztah, který se postupem času mění na přátelský, téměř rodinný. Proto nás nikdy neobtěžuje kdykoliv přijít a zařídit, co je potřeba. Vzájemná důvěra je pouto, které dělá naši práci příjemnější a našim klientům pomáhá překonat nelehká období.

Nejsme jen zdravotní sestry. V našem týmu jsou i velmi šikovné pečovatelky a jiní odborníci zaměření na domácí péči. Proto na základě vaší žádosti můžeme zařídit i pečovatelské služby nebo třeba výpůjčku zdravotnických pomůcek.

Staňte se součástí naší velké rodiny. Přijměte pomoc, kterou vám nabízíme. Mějte vždy po ruce člověka, na kterého se můžete spolehnout.


SNAŽÍME SE VÁM BÝT BLÍZKO

Podívejte se na mapu, kde všude Sestřička.cz působí. Třeba jsme i ve vašem okolí a pomoc můžeme nabídnout i vám.

mapa​​

 

 

Smluvní pojišťovny

  • 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
  • 201 Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky 
  • ‍205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • ‍207 Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví 
  • ‍211 Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra
  • ‍213 Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna